Юрій Дячук-Ставицький: "Я ще можу повернутися працювати в "Карпати"

21 листопада 07:25
Переглядів: 196
Дячук-Ставицький

Екс-гендиректор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький в ефірі програми "Великий футбол" на каналі "Футбол 1" розповів чому покинув клуб, але не виключає свого повернення.

"Я у "Карпатах" працював 42 роки з перервами. Чесно кажучи, якщо б я був поганим менеджером, тренером і фахівцем, то мене б 7 чи 8 разів у "Карпати" не вертали. Я йшов, а мене знову запрошували назад.

Раз 5 виконував обов’язки головного тренера, коли команда була у критичній ситуації. А взагалі у "Карпатах" я працював на 10 посадах. І головним тренером, і тренером, і начальником команди, і віце-президентом, і спортивним директором, і генеральним директором.

Колись треба закінчувати, мені вже 71 рік. Казати, що мене вигнали - ніхто не повірить. Бо я стільки років пропрацював, що це було б нелогічно і непорядно. Я чотири рази звертався з тим, що хочу піти на відпочинок. В один прекрасний момент Димінський сказав, що я можу йти, як так хочу.

Чесно вам скажу, я ще можу повернутися працювати, але не генеральним директором. Я можу працювати над дитячим футболом або іншими справами. Але генеральний директор - це дуже велике навантаження. То і фінанси, і команди, і школи, і база. Все може бути, відпочину місяць-два і подивимось", - сказав Дячук-Ставицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: