Юрій Габовда: "Рішення Кварцяного стало для мене шоком"

05 березня 14:30
Переглядів: 193
Габовда

Головний тренер «Волині» не дотримав своєї обіцянки про підписання контракту з футболістом.

«Я приїхав до Луцька у п'ятницю ввечері (6 лютого) і в суботу зіграв двосторонку. Після неї у мене відбулася розмова з Віталієм Володимировичем [Кварцяним] і він запропонував мені підписати контракт. Ми домовилися про умови і повинні були підписувати угоду, але так як це була субота і клуб не працював, Кварцяний сказав мені, щоб я не переживав і що завтра вилітаємо до Туреччини, а як прилетимо, відразу оформимо всі справи. І на наступні день я відправився в Туреччину з командою», - сказав Юрій Габовда.

«На зборах пару раз спілкувалися з Кварцяним, розмови були приємні і робочі. Тренер підказував мені над чим треба більше працювати, я слухав і намагався все виконувати. Він говорив, що серйозно розраховує на мене. Були в мене на зборах і вдалі ігри, і не зовсім вдалі, але я старався, набирав форму, так як все-таки півроку не грав. Для цього і потрібні збори, щоб набирати кондиції і мати ігрову практику».

«Після зборів мені ніхто нічого не сказав, розмова відбулася у Кварцяного з моїм агентом. Він повідомив йому, що контракт підписувати не будемо. Для мене це стало шоком і дуже неприємним моментом. Думав, ми знайшли спільну мову з Кварцяним. У мене немає ніяких образ на нього, ми добре спілкувалися і розуміли один одного, але в останній момент пішло щось не так. Це право тренера, він будує команду і командну гру, мабуть я його не влаштував в якихось аспектах. Я багато чого взяв для себе всього за два тижні роботи з Каарцяним. Дуже хороші хлопці в Луцьку і колектив відмінний. Бажаю тільки успіхів команді і тренерському складу», - уклав екс-гравець «Кривбасу», «Таврії» і «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: