Юрій Габовда: "Це не максимальний рівень "Руху"

02 квітня 17:50
Переглядів: 234
габовда

Півзахисник «Руху» поділився враженнями після перемоги в матчі з ФК «Кремінь».

- Сьогодні був матч із прямим конкурентом за перше місце в таблиці. Перед командою стоять максимальні цілі, тому було завдання вийти і максимально накрити суперника на їх половині поля. Агресивно почати і вирішити долю матчу у першому таймі. Внса вийшло все що задумувалось тренерським складом. Хлопці молодці.

Віддам належне нашій команді, що ми вийшли з великим зарядом на гру, не на 100%, а на 200%. У попередньому матчі ми «загубили» очки на виїзді і сьогодні іншого результату крім перемоги ми б не сприйняли. Тому цілий тиждень добре працювали над схемами і колективною грою і це все вилилось у гру.

Ми зробили все, що просив тренер. Перед матчем було сказано, що якщо ми почнемо грати у свій футбол і будемо накривати у всіх зонах, то «Кремінь» загубиться на полі і не знатиме, що робити. Так і сталось. Тренерський склад добре розібрав гру суперника і розклав нам по поличках.

Сьогодні було дуже важке поле. Тому не можливо було грати весь матч в такому ритмі, як у першому таймі. У другій половині гри ми підсіли. Ноги так сіли, що було відчуття ніби я вже зіграв три гри. Але це не максимальний рівень «Руху». У нас є ще куди рости. В кожного є ціль і куди добавляти.

Сьогодні просто чудова атмосфера. Я перший матч зіграв у Винниках. 4000 вболівальників на матчі Другої ліги. У Прем’єр-лізі стільки на стадіон не ходять. При такій атмосфері набагато легше грати, тому дякую вболівальникам. Але все ж таки хочеться грати на європейських стадіонах.

Ми вже переключаємось на гру яка нас очікує із «Жемчужною». Вже налаштовуємось на неї від завтрашнього дня. Готуємось до дуже серйозної гри і їдемо за перемогою.

«Рух» переміг в матчі ФК «Кремінь» з рахунком 4:1. Три голи забив Євген Бохашвілі, ще один влучний постріл на рахунку Габовди.