Юрій Гадовба: "Легіонери були налякані, вони не розуміли, чому в Сімферополі - люди зі зброєю"

29 березня 08:02
Переглядів: 628
габовда даушвілі кенія

Першу частину сезону гравець ФК «Карпат» Юрій Гадовба провів у Сімферополі у складі місцевої «Таврії». Втім у час зимового міжсезоння футболісту повідомили про перехід у «дубль». Причин ані керівництво, ані новий наставник команди Ніколай Костов не пояснили. Відтак Юрій у статусі вільного агента повернувся у рідне Мукачево.

У гостях у клубного тележурналу «ПроКарпати» гравець розповів про останні дні, проведені у Криму, де Юрій Гадовба став свідком початку окупації півострова російськими військами.

«У перші дні окупації Криму хвилювання було у всіх. Футболісти справді переживали через події у Сімферополі, - розповів півзахисник. – Особливо боялися легіонери, які не могли зрозуміти, що відбувається. Незвично було бачити військових у центрі міста, був перекритий рух транспорту. У ці дні ми практично не залишали межі бази, у місто не виходили».

Щодо настроїв місцевих жителів, то вони були різними. «Частина людей, які підтримують приєднання до Росії, почувалися спокійно, навіть раділи. Деякі фотографувалися з військовими. Для мене це трохи дико. Втім я точно знаю, що в Сімферополі є чималий відсоток населення, які - за цілісну України. Ці люди переймалися своєю долею, адже не знали, що буде з ними, яким стане життя в місті».

Щодо причин від’їзду із Сімферополя, то Юрій Гадовба так і не знає, чим не приглянувся чи то керівництву команди, чи то новому наставнику.

«У команду прийшов Ніколай Костов. Ми розмовляли з ним, начебто знайшли порозуміння, він говорив, що розраховує на мене в основному складі «Таврії», - стверджує Юрій Гадовба. – Разом із командою я провів два тренувальні збори. Претензій щодо моєї роботи не було. Після другого збору ми на 3-4 дні повернулися додому, щоб трохи відпочити. Свої речі залишили в Туреччині. І от за день до вильоту назад мені зателефонували з керівництва клубу і повідомили, що я гратиму за «дубль». Коли я запитував у керівників про причину «пониження в класі», мені говорили, що таке рішення прийняв тренер. У свою чергу Костов стверджував, що так вирішило керівництво».

Не бажаючи виступати у другому складі, зрештою футболіст домовився з клубом про статус вільного агента і залишив «Таврію». По цьому він одразу поїхав до рідного міста, де займається приємними клопотами: Юрій з дружиною очікують на народження маляти.

Утім навіть зараз, перебуваючи за сотні кілометрів від Криму, Юрій Годовба думками постійно там.

«Дуже боляче дивитися на те, що відбувається в Криму. На жаль, я можу лише словами підтримати українців у Криму, військових, які стоять до останнього. Велике їм дякую за їхню мужність. Відчуваю гордість за них», - додав на закінчення розмови футболіст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: