Юрій Гій: "Була боротьба від першої до 95 хвилини на кожному клаптику поля"

02 травня 14:00
Переглядів: 126
Юрій Гій

Головний тренер чернівецької «Буковини» Юрій Гій на післяматчевій прес-конференції розповів про перипетії матчу з ФК «Тернопіль», який завершився внічию (1:1).

– Про сам матчу багато говорити не буду, бо гри як такої не було. Була боротьба від першої до 95 хвилини на кожному клаптику поля. Ніхто не хотів уступати, ні ми, ні Тернопіль після останніх невдалих ігор. А щодо результату, то, можливо, для господарів  втрачати в такий спосіб очки не дуже приємно, але для нас це очко важливе в плані психологічного становлення колективу. Щоб хлопці повірили в себе та змогли в наступних матчах, як гру змістовнішу показувати, так і презентувати на полі свої кращі якості.

– Кого можете відзначити в складі «Буковини»?

– Нікого не виділяю, бо на полі грає і результату добивається вся команда. І сьогодні у Тернополі була «команда».

– Що Ви можете сказати з приводу призначення одинадцятиметрового?

– Я, чесно кажучи, повного епізоду не бачив. Вже після матчу мої підопічні в роздягальні розповіли, що хтось з захисників господарів поля зіграв рукою. Епізод потрібно переглянути, бо на емоціях ми можемо собі щось вигадати. А взагалі я не розумію сьогоднішнього суддівства і те хочу коментувати дії арбітра.

– Кажуть, що в «Буковини» з’явився промінь надії…

– Я б так не сказав. Щоб ви розуміли, свою задачу я вже виконав. Вдалося зберегти команду! Де вона буде грати, в першій чи другій лізі, це інше питання? Головне, що вона є! А проблеми наші тягнуться з минулого року. Відповідно, комплектацію проводили з тих гравців, які не мали можливості влаштуватися в інші команди. Та й фінансові можливості не дозволяють робити по-іншому. На сьогодні є стабільність, є президент клубу, відповідно в мене немає гризоти, щоб, скажімо, шукати гроші для поїздки на виїзд. Окрім того, невелика, але є підтримка міської влади Чернівців, якої минулого року не було. Тому певні позитивні кроки таки сталися. Але говорити про якусь вагому динаміку, поки рано, адже розвиватися має не лише команда, а й футбольний клуб. І робити це мають паралельно. А ставити якісь неймовірні завдання перед командою, коли немає ніяких фінансових тилів досить проблематично. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: