Юрій Грабовський: "Нам бракує таких напружених матчів"

30 червня 19:48
Переглядів: 530
грабовський

Головний тренер регбійного клубу «Сокіл» Юрій Грабовський прокоментував перемогу (38:32) своїх підопічних на своєму полі над командою з Хмельницького «Оболонь-Університет».

«Гра залишила двояке враження. З одного боку ми перемогли досить серйозного суперника, що не може не радувати, але з іншої сторони у діях хлопців побачили низку проблем, які й призвели до доволі нервової кінцівки гри.

Я очікував перемоги без нервів, але «валідол» таки мав місце. Причини такої гри зрозумілі. У нас не було вісьмох гравців основного складу. Але найгірше, це недостатня ігрова практика. Матчів загалом мало, а проти сильних суперників їх взагалі обмаль. Фактично це другий в цьому році матч, де команда виклалася на повну. Перший раз з максимальним напруженням ми відіграли з тим таки «Оболонь-Університетом» на його полі у Хмельницькому, коли поступилися одним пунктом.

Особливо бракує нам такої кількості сутичок, яку нам сьогодні нав’язав суперник. На тренуваннях ми не можемо змоделювати подібну ситуацію, бо у нас усього є п’ять–шість гравців з відповідними габаритами. Тому наша стихія – це швидкі атаки, а хмельниччани віддають перевагу силовому регбі і в цій грі їм частенько вдавалося нав’язати нам свою гру. Так що цей матч став дуже корисним для наших хлопців. Було б добре, якби подібних поєдинків ми проводили якомога більше»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: