Юрій Карноза: "Розмов було багато, але конкретика - тільки від "Карпат"

22 липня 08:16
Переглядів: 166
карноза

- Карпатам було непросто вмовити вас на цей перехід?

- Не сказав би, все відбулося досить швидко - зі мною зв'язався спортивний директор Карпат Юрій Володимирович Беньо, запропонував переїхати до Львова. Я прилетів, познайомився з тренером, поспілкувався - після цього прийняв рішення.

- Що вам розповідав про майбутнє Ігор Йовічевіч?

- Найголовніше, що я почув - тренер в мені зацікавлений. Це ключовий момент. Звичайно, говорили й про інше: який футбол цікавий тренеру, які гравці потрібні. Ці моменти мене повністю влаштували, відразу пішов до керівництва і домовився щодо контракту.

- У пресі були розмови про вашу переході в Металіст або Чорноморець. Утримувався чи якийсь відсоток правди в цих чутках?

- Так, якийсь відсоток правди був - розмови ходили, навіть у великих кількостях. Правда, нічого конкретного. Багато таких слів було: деякі клубів просто цікавилися. Я тоді ще був у Німеччині - проходив реабілітацію, думав, в першу чергу, про це. Тільки з Німеччини прилетів - відразу конкретна пропозиція зі Львова.

- Взагалі, ця травма сильно впливала на працевлаштування? На перегляд, наприклад, можливості поїхати не було жодної.

- Не знаю, ускладнювало чи. Може бути, не будь я травмований, то все склалося б по-іншому. Але правда в тому, що я дуже задоволений моїм новим витком у кар'єрі.

- Артур, як я розумію, ви на відміну від більшості колег особисто ведете свої справи, без допомоги агента?

- Раніше співробітничав з агентом, але місяць тому наша угода закінчилося. Зараз ні з ким не підписував ніякі договору.

- Підвищення зарплати вибивати вмієте?

- Я більше на людські якості орієнтуюся: якщо мені подзвонила людина з Карпат, яку я знаю дуже добре. Мене у всіх планах все влаштувало - так що, торгуватися не було чого й немає за що.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: