Юрій Касіянчук: "Маємо намір з нового сезону приймати участь у чемпіонаті України серед аматорів"

03 січня 17:00
Переглядів: 191
Юрій Касіянчук

Виконавчий директор ФК "Калуш" Юрій Касіянчук підсумував виступи своєї команди у 2016-му році та поділився планами на новий рік.

- Оцініть виступ команди у першому колі чемпіонату області. 
Виступами команди цілком задоволений, адже команда веде боротьбу за призові місця в чемпіонаті області . Якщо провести аналогію із попередніми сезонами , то сьогодні і результат, і якість гри команди на достатньо високому рівні. Звісно були матчі коли нам посміхалася фортуна , а у деяких - навпаки. Я абсолютно переконаний , що футбол у місті Калуші на підйомі . Це стосується як і наших дитячих та юнацьких команд, так і головної команди. 

- Кого б з гравців команди хотіли виділити?
Когось із футболістів виділяти буде, як мінімум, некоректно. Всі гравці ФК "Калуш" проявили себе з хорошої сторони , старанно тренувались , віддавали максимум зусиль на футбольному полі . Крім того, хочу підкреслити , що тренерському складу команди вдалось сформувати належний мікроклімат в команді .Якщо дійсно когось або щось виділяти в нашій команді то зазначу , що ФК "Калуш" став єдиним дієвим колективом зі стійким бажанням гравців перемагати у кожному матчі та демонструвати якісний футбол , що неодноразово наші футболісти доводили. 

- Які позиції плануєте підсилити? 
Підсилення можливо будуть. Це питання на даний час обговорюється керівництвом клубу та головним тренером. Хотілося б запросити до команди кваліфікованих нападників. На сьогодні уже проводимо попередні перемовини з декількома футболістами, серед котрих є і хороші виконавці атакувального плану. 

- Яке завдання стоятиме перед командою на друге коло? 
Головне наше завдання полягає у демонстрації якісного футболу, і перемагати у кожному матчі . Боротьба у другому колі буде більш напружена , тому доля призових місць ще не вирішена. Претендентами на призову трійку я (це моя суб'єктивна думка) бачу, щонайменше, 5-6 команд. 

- Розкажіть про плани команди: доки відпустка і коли розпочнеться підготовка до другого кола. 
Плануємо зібратися в кінці січня 2017 року, футболісти пройдуть медичне обстеження та розпочнуть тренування . Також команда проведе навчально-тренувальні збори, де переглянемо потенційних новачків та декількох перспективних молодих футболістів з наших команд U-17 і U-18 . Ще б хотів додати , що ФК "Калуш" має намір з нового сезону приймати участь у чемпіонаті України серед аматорів. 

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх з Новим Роком і Різдвом Христовим, побажати миру , злагоди та успіхів у всіх починаннях!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: