Юрій Колесник здобув подвійну перемогу на "Олімпійських надіях" у Нітрі

21 листопада 21:30
Переглядів: 177
Кульова стрільба
Словацьке місто Нітра 14-15 листопада 2015р. вдвадцять перше приймало традиційні міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї.

У перший день турніру учасники з 11 країн Центральної та Східної Європи розігрували призи Голови м.Нітра у трьох вікових категоріях: юніори (U-20), кадети (U-18) і юнаки (U-16).

В стрільбі з пневматичного пістолета серед наймолодших перемогу здобув учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. У вправі ПП-2 (40 пострілів)Юрій настріляв 380 очків і на 10 пунктів випередив срібного призера Лукаша Філіпа зі Словаччини. Дев'ятикласник Руслан Плескун показав четвертий результат –
363 очки. В змаганнях дівчат однокласниця Руслана Анастасія Колодяжна посіла 5 місце.

Учні 11 класу училища Олег Замико та Андрій Злонкевичпосіли 10 та 22 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед кадетів. У командній стрільбі у хлопців бронзові нагороди. Альона Шевченко (11 клас) у стрільбі з пістолета на 11 місці.

Другого дня юніори та кадети об’єднались у одну вікову категорію, а хлопці і дівчата юнацької групи стріляли разом. На цей раз на кону стояли призи пам'яті Йозефа Ковача – героя словацького антифашистського опору.

І знову серед наймолодших рівних не було Юрію Колеснику. На цей раз Юрій влучив 382 очки. Не знітилась у компанії хлопців і Анастасія Колодяжна. З 374 очками Настяпосіла 4 місце. Руслан Плескун на шостій позиції.

Покращила свій результат і Альона Шевченко. Серед двадцятирічних Альона девята. Олег Замико на 24 місці, Андрій Злонкевич двадцять восьмий серед гвинтівочників.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: