Юрій ПАНЬКІВ "Карпатам" виявився не потрібен"

07 квітня 08:37
Переглядів: 610
паньків

Голкіпер Донецького "Металурга" зізнався, що з "Карпатами" передбачає дуже цікаву гру.

—Юрію, в попередньому турі ваша команда нарешті перемогла, перервавши невдалу цьогорічну серію, а ви відстояли на «нуль»…

—Нам дуже потрібна була ця перемога, оскільки в психологічному плані ставало все складніше. Шкода, що в тих іграх, де зобов’язані були брати очки, не зробили цього.

— В інтерв’ю Джордже Лазич зауважив, що «Металург» навесні не показує того видовищного футболу, до якого звикли вболівальники. У чому, на ваш погляд, причина?

—Складно про це говорити, адже були й хороші ігри. Просто потрібно було в них реалізовувати свої моменти, тоді й таких розмов би не було. Думаю, малюнок гри в нас проглядався, непогано діяли, але, на жаль, не пощастило в перших турах після зимової паузи.

— З боку здалося, що ви та Володимир Польовий наче безболісно влилися в колектив. Погоджуєтеся?

—Так, ми адаптувалися в Донецьку швидко.

— Не шкодуєте, що перейшли з «Арсеналу», помінявши столицю України на Донецьк? Адже нині «каноніри» відроджуються…

—Про це вже, на мій погляд, немає сенсу говорити. Значить, так було потрібно. На той момент узагалі ширилися чутки, що «Арсенал» припинить своє існування. Тому довелося шукати нову команду. Сидіти й чекати до останнього не хотілося, тим більше, мені зробили хорошу пропозицію з Донецька.

— Наскільки конкуренція серед воротарів у «Металурзі» відрізняється від тієї, яка було в «Арсеналі»?

—Її витримувати непросто було у Києві, нелегко й тепер— у «Металурзі». Де складніше, складно сказати. Це— провокаційне запитання.

— Пригадується, ви сім років виступали за другу команду «Карпат» у Другій лізі. Чи вплине цей факт на ваші дії, якщо в неділю вийдете воснові?

—Ні, просто треба у кожному поєдинку грати на перемогу. Тим більше, з «Карпатами» я вже зустрічався.

— А який матч проти львів’ян вам запам’ятався найбільше?

— Напевне, перший у складі «Олександрії». Ми, до речі, зіграли 1:1. Тоді у львів’ян головним тренером був Олег Кононов, команда перебувала у відмінному стані. Однак ми їм ні в чому не поступилися.

— До речі, минуло чимало часу, то, може, скажете, що завадило вам пробитися в першу команду «Карпат»?

—Складно про це говорити… Тоді висока конкуренція завадила, тож я був, напевне, ще дуже молодий. Наробив купу помилок… Правда, потім їх проаналізував, але було вже запізно: «Карпатам» виявився не потрібен.

— Попри те, що команда Ніколи Костова нині на тринадцятій сходинці, вона дала бій «Шахтарю». Дивилися той матч?

—Так, дивився. «Карпати» завжди вирізнялися високими бійцівськими якостями. Футболісти віддаються на 100 відсотків, показують свій характер. В цілому, у львів’ян— симпатична команда, тож я впевнений, що в неділю буде цікава гра.

— Відставання «Металурга» від «Чорноморця» — шість залікових балів. Це багато чи мало?

—Це— чимало. Але попереду є ще матчі, тож ми спробуємо наздогнати суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: