Юрій Паньків: "Карпати", насамперед, сильні своїм духом"

05 квітня 07:40
Переглядів: 183
паньків

Голкіпер донецького «Металурга» Юрій Паньків прокоментував майбутній поєдинок 23-го туру чемпіонату України проти «Карпат» і заявив про те, що гра проти колишнього клубу не матиме принципових відмінностей.

– Наступний поєдинок у чемпіонаті донецький «Металург» зіграє проти «Карпат». Для тебе, вихованця львівського футболу, майбутня зустріч стане особливою?
– Всі ігри важливі. Я пройшов усі сходинки у підготовці системи «Карпат». Починав у юніорських командах, дійшовши до першої команди. До речі, в ній я не грав жодного офіційного матчу. Взагалі, Львів моє рідне місто, в ньому живуть батьки і практично всі рідні та близькі мені люди.

– До речі, ти ж дивився останні ігри «Карпат»? Що ти скажеш про підопічних Ніколая Костова?
– За виступами «зелено-білих» слідкую. «Карпати», насамперед, сильні своїм духом, знаю, що хлопці в команді дружать. Звичайно, наші суперники краще грають на рідному стадіоні, за підтримки своїх відданих фанатів. Ось і з «Шахтарем» вони непогано грали, билися до останнього, але чемпіон країни сильний.

– Чи слідкуєш ти за статистикою взаємин двох команд?
– Не дуже. Важливо бути сильнішим в конкретну годину. Треба якісно виконувати свою роботу. У різні роки команди бувають в різному психологічному і фізичному стані.

– У недільному матчі кадрові проблеми будуть турбувати і Максимова, і Костова...
– Знаю. Але в кожній команді не 11 гравців, а 22-25. Думаю, що Юрій Вільйович зможе зробити так, щоб втрата Воловика, Морозюка і Голайдо не позначилося на нашій грі.

– Як ти вважаєш, що побачать вболівальники, які відвідають трибуни стадіону «Металург» у неділю?
– Думаю, що вони побачать безкомпромісний поєдинок двох сильних суперників. Впевнений – буде цікавий матч. До речі, гра розпочнеться досить рано – в 13:30. Знаю, що багато футболістів не дуже люблять грати в цей час. Але нічого не поробиш. На цьому тижні ми багато тренувань проводимо в цей час. Звикнемо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: