Юрій Покладок: "Мій гол – це заслуга усієї команди"

23 квітня 16:43
Переглядів: 191
гол

Після розгромної перемоги у стартовій грі сезону СКК «Демня» у грі другого туру проти львівського «Опору» відчував певні проблеми і зумів зламати «опір» опонента лише під середину другої половини гри. Автором результативного удару, який виявився передвісником перемоги команди із Демні, став Юрій ПОКЛАДОК.

- Юрію, які враження у тебе залишилися від недільної гри з «Опором» і наскільки важкою чи легкою видалася перемога у ній?

- Від цієї гри у мене залишились позитивні враження. Добре, що ми проявили свій характер і досягнули переможного результату. Сама перемога далась нам дуже важко, так як «Опір» дуже організована команда і дуже добре підсилилась перед цим сезоном.

- Які настановили давав Вам тренер на другу половину зустрічі після «сухого» першого тайму?

- У першому таймі на футбольному полі було дуже багато боротьби, за що безперечно потрібно віддати належне львівській команді. У перерві наш тренер наголошував на тому, що потрібно більше контролювати м’яч та агресивніше діяти у атаці.

- Пригадай епізод в якому тобі вдалося візначитися голом?

- Мій гол – це заслуга усієї команди! Спочатку у центрі поля Валерій Дорошенко відібрав м’яча у суперника та віддав передачу Юрію Войтовичу, а Олексій Омельченко забравши двох захисників звільнив зону для мене. Тож мені залишалось лише вбігти у вільну зону,і після цього Войтович віддав мені зручну передачу, я прийняв «круглого», вийшовши цим самим сам на сам з воротарем і пробив повз нього.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: