Юрій Процюк: "14 гравці перейшло із БК "Франківськ" у команди Суперліги"

21 грудня 07:53
Переглядів: 157
Процюк

Головний тренер жіночої баскетбольної команди «Франківськ» розповів програмі «Час спорту» про виступ своєї команди у цьогорічному чемпіонаті України у Вищій лізі.

- Команда стартувала досить успішно. Ми знаходимось серед лідерів чемпіонату. Команда молода, на провідні ролі зараз вийшли молоді гравці: 1999 року народження, випускниця ДЮСШ2 Анастасія Сидорак (в середньому за гру набирає 17.5 очка, робить 10 підбирань, віддає 2 передачі та ставить 1 блок-шот – прим. ГС); Катерина Грищенко (в середньому за гру набирає 10.3 очка, робить 6.5 підбирань та віддає 0.8 передач – прим. ГС), яка поступила на перший курс Коледжу фізвиховання. Також добре виступає наш тренер ДЮСШ Катерина Редюк (26-річний захисник в середньому набирає 18 очок, робить 7.3 підбори та віддає 2.8 передач – прим. ГС). Ми дещо оновилися – 14 гравці перейшло із БК «Франківськ» у команди Суперліги. Але ми не опустили рук, а продовжили працювати дальше. Зараз ми молодих гравців доводимо до певного рівні щоб вони могли гідно представляти Прикарпаття і місто Івано-Франківськ в чемпіонаті України. Результат є, команда серед лідерів. Будемо намагатись завоювати медалі для Прикарпаття.

Нагадаємо, що після восьми матчів команда із шістьма перемогами займає восьме місце із десяти команд маючи в активі 14 очок. Проте Варто відмітити, що франківчанки зіграли найменше матчів. Для прикладу лідер чемпіонату БК «Полтава» вже зіграв 12 поєдинків і набрав 21 очко. Тому потенційно БК «Франківськ» може очолити турнірну таблицю вигравши всі свої пропущені матчі. Проте навіть, якщо команда програє всі матчі вона все одно підніметься на четверте місце.  

В останніх матчах БК «Франківськ» обмінявся перемогами із харківським «Інваспортом», який є одним з лідерів чемпіонату (сім перемог у чотирнадцяти матчах). Перший матч франківчанки програли 71:59, а в другому змогли вирвати перемогу 75:80. В обох матчах найрезультативнішим гравцем була Юлія Лапшинова (вона набрала 30 і 36 очок відповідно). Для 35-річного форварда це були перші матчі у цьому сезоні.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: