Юрій Процюк: "Кконцентрація і ще раз концентрація"

19 червня 07:28
Переглядів: 319
процюк

Головний тренер жіночої збірної України 3х3 Юрій Процюк прокоментував результати першого ігрового дня чемпіонату світу (Нант, Франція, 17-21 червня): Україна – Австралія 21:12 і Нідерланди – Україна 17:12.

- Матчі з Австралією і Нідерландами – два контрастні матчі, протилежні матчі. Якщо у першій грі вдалося усе, реалізували майже усі кидки здалеку, зробили фактично усе, що запланували, то у другому матчі втрата концентрації над грою призвела до поразки. Добре, що ця поразка відбулася на цьому етапі, бо на минулому Чемпіонаті світу у Гуанчжоу кожна команда-учасниця Мундіалю мала хоча б одну поразку. Тому це для нас дуже хороший урок. Концентрація і ще раз концентрація. Голандія нас дуже щільно прихопила. Замість того, щоб зіграти широко, зіграти третю комбінацію ми просто виключилися і скотилися до того, що почали коментувати дії суддів, а концентрація зникла і гра розладналася. Результат об’єктивний. А у першій грі з Австралією дівчата, безумовно, молодці!

- У другий ігровий день вам потрібен максимальний результат?
- Ми були чи не найуважнішими глядачами на матчах за участі збірних Японії та Китаю. Зокрема повністю переглянув матч Японія – Нідерланди (перемога Нідерландів 16:9 – ред.). Хочу сказати, що Японія – досвічена команда. Її гравці мають досвід Олімпійських Ігор у 5х5. Тобто це команда низькоросла, але добре організована і досвічена. Ігри з нею, на мій погляд, стануть вирішальними за вихід з групи до чвертьфіналу. Сподіваюся, ми зможемо використати нашу перевагу у зрості і найголовніше – не припускатися тих помилок, що їх припустилися у грі з Нідерландами.

- 18 червня у вас день вільний від ігор. Дівчата встигнуть відпочити?
- Це дуже добре, що у нас неділя – вихідний. Ми зможемо перевести подих, проаналізувати ігри, проаналізувати наші помилки, щоб потім їх не повторювати. Баскетбол 3х3 – гра напрочуд непередбачувана і будь-яка команда може обіграти будь-яку. А програє той, хто втрачає контроль над грою. Цього робити не можна. Урок отримано. Сподіваюся, свої сильні сторони ми покажемо у наступних матчах – а це кидки здалеку, перевага у зрості під кільцем, з Японією це буде важливо. І ми зможемо здобути таку потрібну для виходу у чвертьфінал перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: