Юрій Процюк: "Здобули історичні медалі"

28 квітня 16:28
Переглядів: 180
Процюк

Головний тренер БК "Франківськ" поділився враженнями від чемпіонату України та розказав, чого очікувати від команди в наступному сезоні.

- Як оцінюєте виступи команди в чемпіонаті України?

- Перед початком сезону ми ставили задачу потрапити до трійки, тож все склалося вдало. Це історичні медалі не лише для нашої команди, а й для всієї Івано-Франківської області, адже вперше жіноча баскетбольна команда цього регіону здобула нагороди чемпіонату. Ми вже неодноразово були четвертими, нас переслідувала ця сходинка, але добре, що цього сезону ми нарешті подолали бар'єр.

- Чи були шанси позмагатись з "Інтерхімом" та "Динамо" за вищі місця?

- У цих команд фінансове становище, напевне, разів у десять краще за наше, там гравці отримують зарплати. Тому змагатись з ними нам було важко. Але ігри з одеситками показали, що між нами не така велика різниця. Якщо наступного сезону будемо мати кошти, знайдемо спонсора, то зможемо боротись і за другу позицію.

- Хто фінансував команду цього сезону?

- Кошти надходили від управління молоді і спорту облджержадміністрації, та й мені доводилось частину зарплати віддавати на утримання команди. Так ми принаймні змогли покрити витрати на переїзди і проживання.

- Які найближчі плани стоять перед вами?

- Готуємось до виступів на Перших Європейських іграх у Баку, де гратиме наша збірна з баскетболу 3х3, яку я треную. Там буде розігруватись ліцензія на Олімпіаду. Від БК "Франківськ" там виступатимуть Кристина Мацко, Вікторія Пазюк та Наталія Скорбатюк. Також до команди приїде франківчанка Ольга Мазніченко, яка останній сезон провела в італійській "Пармі".

Якщо буде фінансування, БК "Франківськ" зможе виступити й у єврокубках, адже третє місце дає на це право.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: