Юрій Шпирка: "У нас було багато хороших моментів, щоб забити гол"

25 квітня 11:31
Переглядів: 131
львів

Півзахисник Юрій Шпирка дав інтерв’ю інформаційній службі ФК “Львів” щодо вчорашнього матчу, який завершився поразкою. Нагадаємо, що  Юрій став нашим гравцем лише нещодавно. Футбольний клуб підписав футболіста перед поновленням змагань у Аматорському чемпіонаті України. 

- Прокоментуй вчорашню гру? Що стало причиною поразки? 
-Гра була важкою, було дуже багато боротьби та втрутились погодні умови. Я вважаю, що причиною поразки стало саме те, що ми не дограли уважно в захисті, тому не змогли реалізувати свої моменти!

- Чого бракло команді, щоб зрівняти рахунок, адже було декілька хороших атак? 
-Насправді в нас було багато хороших моментів, щоб забити гол, але в кінці нам бракувало запалу реалізувати всі свої шанси.
Вважаю, що нам потрібно більше мотивуватись і хотіти виграти матч. У вчорашній грі нам цього не вистачало. Я не можу сказати, що ми були не мотивовані і не хотіли привезти у Львів три очки, але сама гра була доволі складною, тому потрібно було швидко думати і багато рухатись.

- Чи була проведена робота над помилками? 
-Робота над помилками вже проведена. На мою думку, кожному з нас є над чим працювати, про що задуматись, щоб більше не було таких несподіванок. Було багато значних помилок, що привели нас саме до такого результату, але, я вважаю, що це всього лише одноразові випадки. Наша команда є добре підготовленою і у нас існує хороший колектив під назвою ФК “ЛЬВІВ”.

- Це вже друга поразка. Який настрій у команди? Попереду відповідальний матч у Демні.
-Настрій в команді дуже жвавий, адже дві поразки мотивують нас до кращої гри, тому у наступній грі ми покажемо на що ми дійсно спроможні. Ми докладаємо багато зусиль і очікуємо хорошого результату!

Інформаційна служба ФК”Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: