Юрій Вернидуб: "Дайте час. "Карпати" ще всім крові поп’ют"

02 листопада 21:37
Переглядів: 188
вернидуб

Юрій ВЕРНИДУБ,головний тренер «Зорі»

– Гра вийшла добротною, ніхто не хотів програвати. Мені сподобалися «Карпати». Якщо дадуть час тренеру, то в цієї команди буде перспектива. Я це бачу. Дуже багато добротних хлопців, які можуть прогресувати, треба лише дати трохи часу моєму колезі. Щодо своєї команди, то ми непогано почали, але коли забили гол, то стали. Просто віддали ініціативу супернику, який доволі непогано комбінував, мав 4 хороших моменти. Я знову виловлюю вдячність нашому голкіперу, який нас виручав і не раз. А коли «Карпати» забивали, то захисники в тому моменті мали б його підстрахувати. Вже після цього ми почали грати так, як потрібно, почали тримати м’яча і проводити свої атаки. Я сказав хлопцям, що як ми не почнемо грати компактно, то нам буде тяжко. І от другий тайм ми почали непогано. Врешті забили гол, здобули перемогу і тепер маємо усе, що треба аби просуватися вгору. Ми зробили важливий крок, а зараз потрібно зіграти проти запорізького «Металурга» і взяти свої бали. Тож я хочу подякувати за відданість своїй команді. Ми на правильному шляху.

– Як вам вдається втримувати команду в такій важкій ситуації?
– Сьогодні була дуже коротка установка, вона тривала хвилин 5. Я сказав, що перед собою бачу мужиків. Нам важко, у нас в Запоріжжі є лише поле, більше нічого. Але наше керівництво нас підтримує, навіть попри важку ситуацію, адже ми дуже далеко від дому. Гравці живуть на квартирах, але попри це прогресують, їх навіть не треба змушувати тренуватися. От даю їм два вихідних, а вони кажуть, що одного цілком вистачить. Приходить молодь і працює з м’ячами, на тренажерах. Я бачу, що вони хочуть чогось досягнути. Є шанс, що як ми далі будемо так грати, то багато чого досягнемо. Я третій рік працюю тут, і можу сказати, що є заслуга тренерського штабу у тому, що ми по крупицях склали цю команду. Якщо втратимо когось, то дуже прикро буде. Якби ми не продали Болі, Даніло і Шуніча, то, думаю, пройшли б далі в Лізі Європи. Але ми їх продали, і зараз я думаю, що це був крок правильний. Він всіх влаштував, адже ми змогли розкрити нашу молодь, дуже хорошу молодь, за якою вже слідкують. Ще поки рано про це говорити, їм треба рік-два для того, щоб закріпити свій рівень. Я буду радий, якщо когось запросять у сильніші клуби. Буду просити президента, щоб їх продали. Це треба робити.

– Чому не прилетів Чайковський, що з Малишевим і чи гріє душу вам 4-е місце? 
– Ми йдемо до цього. Я говорив, що ця гра, наче Рубікон. Якщо виграємо, то можемо вийти на 4-е місце. Якщо закріпити це все у матчі проти Запоріжжя, то ми зробимо крок вперед. А місце гріє не лише мене... Щодо Чайковського, в Кубку він травму отримав. Сподіваюся, нічого серйозного. А от Малишев на морально-вольових грав і отримав мікротравму. Треба було його замінити. Але він міцний, сподіваюся, заживе швидко. Він заслуговує теплих слів за свою роботу. Зараз він сидить зі сльозами на очах, адже є кандидатом до національної збірної, за ним слідкують. От він і переживає. Але ми його підтримаємо. 

– Всі кубкові матчі були перенесені, а от ви грати в четвер. Чому так? 
– Я не критикую Федерацію і Прем’єр-лігу, але логіки в цьому питанні не бачу. Нашу гру не перенесли. Чи ми зверталися про перенос? Ми вже одного разу звернулися, коли після «Фейєнорда» просили перенести гру на один день. Нам відмовили і ми матч проти «Волині» програли. А матч з «Динамо» перенесли так, що нас взагалі ні про що не питали. А зараз ясно, що нам важче було, адже ми грали через два дні після Кубка. В нас, мабуть, єдина країна, де ніхто не дивиться за календарем. Я за всі команди переживаю, бо всі вони для нашої рідної країни грають. Я міг залишитися і в Німеччині, і в Петербурзі. Але я повернувся сюди, бо не бачу кращої країни. Треба трішки навести порядок в федерації і Прем’єр-лізі... Завершити хочу тим, що ще раз наголошу – дайте вашому тренеру час. Побачите, «Карпати» ще крові всім поп’ють. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: