Юрій Вернидуб: "Нічию заслужили обидві команди"

14 вересня 10:47
Переглядів: 192
Вернидуб

Юрій ВЕРНИДУБ, головний тренер «Зорі»:

– Які тут можуть бути враження? Нічого особливо коментувати не хочеться. На 7-ій хвилині трапилося таке, що важко говорити. Штрафний – нема питань, але там людина вже від воріт втікала, де було двоє наших гравців. Це жовта, але не червона. Відразу після цього ми забили і дуже добре оборонялися. Ми знали, що «Карпати» цікавіше виглядають під час швидкісних атак, а от розрізати насичену оборону їм вдається не так просто. До того ж Караваєв міг і другий гол забити, тоді грі настав би кінець. Нічийний результат заслужили і ми, і «Карпати». Команда у вас хороша, перспективна, тільки не молода? Я порахував: 25,7 років. Така сама як і в нас. Є молоді хороші хлопці, такі як Кльоц і Кравець. Бажаю «Карпатам» перемог і удачі. 

– Як пояснити пропущений гол головою, зважаючи на такий високий захист? 
– Коли йде постійний тиск і є на одного гравця менше, грати дуже важко. Десь не дограли, але це футбол. Пропустили, ну нічого. Подивимося спокійно це все. 

– Після зустрічі між цими командами у Запоріжжі, ви назвали «Карпати» паперовими левами. Сьогодні на полі були паперові коти? 
– Ну, наші гравці не кричали і не падали як ваші. І «Карпати» тоді не грали вдесятьох. У нас на одного гравця було менше, але я все одно кричав, щоб мої хлопці піднімалися з поля. Сьогодні взагалі по жорсткості гра мені сподобалася. На Заході такі команди як «Карпати» і «Волинь» – вони бійцівські, грають до кінця. А сьогодні ніхто не падав і не кричав. 

– Як на вас вплинув виліт з Ліги Європи? 
– Ми зараз у дуже складній ситуації, але я не плакався і плакати не хочу. У нас нема нічого, хіба одне поле. У вас же все є: база, стабільне фінансування. Але ми не плачемо. Ті, хто заслужив піти – йдуть від нас. У нас за минулий рік пішло 10 гравців. Хомченовський не в другу лігу Іспанії поїхав. Він в принципі поїхав в Іспанію. 25 років – це вже той вік, коли треба заробляти і думати про майбутнє. Хлопець зробив такий вибір, я не маю права його засуджувати. У нас за рік 10 гравців пішли: Шуніч, Малишев, Вернидуб, Білий, Грицай, Даніло, Прінц... за рік. А ми доказуємо. 4 місце мали, грали в Лізі Європи. І зараз за те ж боремося. Може вийде і за призове місце поборотися. Я горджуся своїми гравцями. Вони витримують весь негатив і рухаються далі. Вам теж бажаю в зону Ліги Європи потрапити і достойно там виступити. Ви вже там було і знаєте що до чого. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: