Юрій Запісоцький розповів про перспективи повернення великого футболу на Прикарпаття

04 лютого 11:56
Переглядів: 209
Юрій Запісоцький

Виконавчий директор ФФУ Юрій Запісоцький працював на посаді начальника головного управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА (2006-2007). З 2007 року партнер юридичної компанії «Moris Group», яка входить у топ-30 найкращих вітчизняних юркомпаній. З березня до грудня 2015 р. працював директором юридичного департаменту ФФУ.

Юрист з Івано-Франківська, партнер відомої юридичної компанії "Moris Group" Юрій Запісоцький став виконавчим директором Федерації футболу України наприкінці минулого року. КУРС не міг не скористатися нагодою поспілкуватися, коли Юрій відвідав рідне місто на Різдвяні свята. 

– Щодо місцевих футбольних справ. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків перед другим туром виборів заявляв, що необхідно відновити у місті команду, яка виступала хоча б у Другій лізі, проте невдовзі зазначив, що у міста і області немає на це коштів і потрібно шукати спонсорів. Чи можуть франківці найближчим часом сподіватись на повернення великого футболу в місто?

- Предметних розмов на цю тему поки що не велося. Якщо буде таке бажання у влади, громади, а головне – у бізнесу (бо влада і громада навряд чи самостійно зможуть забезпечити діяльність клубу), то з нашого боку вони знайдуть лише допомогу і підтримку. Якщо знайдуться люди, готові фінансувати клуб, то всю робочу, механічну, паперову частину не так важко зробити, і ми готові в цьому допомогти. Я особисто вболіватиму і долучуся до створення команди в Івано-Франківську.

- Хочу зауважити, що футбол у країні не обмежується лише створенням клубів. Ще минулого року ми розпочали активне будівництво футбольних майданчиків із синтетичним покриттям. Цього року такий майданчик має з’явитися і в Івано-Франківську. Його будівництво відбувається у рамках програми УЄФА "Хет-трик". В кінці березня – на початку квітня почнемо робити подушку, і якщо правильно включитися, то до Дня міста могли б стадіон відкрити. Готові майданчики передаємо на утримання органам місцевого самоврядування, дитячим школам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: