22 квітня 21:30
Переглядів: 75
Карпати

Юнацька збірна команда України U-18, сформована з гравців 1998 року народження, під керівництвом Володимира Циткіна завершила навчально-тренувальний збір у Чорногорії.

У четвер, 21 квітня, українці провели другий товариський матч проти збірної Чорногорії U-19. Зустріч проходила у Подгориці та завершилася перемогою юнаків з України з рахунком 2:0. У складі «синьо-жовтих» увесь поєдинок відіграв гравець «Карпат» U-19 Юрій Завінський, інформує.

Перший гол на 45-й хвилині забив Джаба Фхакадзе з клуба «Інгулець» (Петрове). Другий та переможний гол було забито на 79-й хвилині – м’яч на рахунку Артема Ярмоленка, який виступає за «Лейрію» у Португалії.

Попередня зустріч юнаків з України та Чорногорії проходила два дні тому. Нагадаємо, тоді перемогу святкували господарі поля з аналогічним рахунком.