Юрія Козія вшанують турніром

11 жовтня 13:29
Переглядів: 572
Default Image

Швидко минає час і 4 жовтня минув рік від тої страшної автокатастрофи, яка забрала життя приятеля багатьох львівських журналістів Юрія Севериновича КОЗІЯ.

Його відсутність відчувається постійно – в університеті фізичної культури, де він працював доцентом, у СДЮШОР «Прудкий м’яч», де був директором, на турнірах з настільного тенісу чи звичайних зустрічах, на яких Юрій постійно був активним і мав своє бачення на ту чи іншу ситуацію.

Нам залишається пам’ятати та згадувати прізвища Козій Юрій Северинович, на жаль, у минулому. Найкращою пам’яттю буде постійний турнір з виду спорту, який він безмежно любив, який зробив його знаменитим – настільного тенісу.

Перший турнір, пам’яті Юрія Козія, відбудеться з 15 по 17 жовтня у спортзалі «Містопроекту». Його організатори – управління сім’ї, молоді і спорту Львівської міської Ради, федерація настільного тенісу Львівської області, Львівський державний університет фізичної культури, спортклуб «НТ-10».

Його учасники: юнаки та дівчата 1994-97 рр., 1993 р.н. і старші, ветерани (30 років і старші) та журналісти, які змагатимуться 16 жовтня з 9.30 до 14.00.

Головний суддя турніру – Орест Яблонський, національна категорія.
Роман ЦЮНЯК

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: