Юрію Беню – 40!

25 квітня 09:17
Переглядів: 201
Беньо

Сьогодні, 25 квітня, виповнилось 40 років з Дня народження ветерана футболу Юрія Беня!

Про таких людей, як Юрій Беньо сміливо можна говорити, ще це світла постать львівського футболу і неважливо, що йому довелося виступати за колективи з інших міст (Донецьк, Запоріжжя, Вента і Київ). Але своє визнання Юрко здобув власне на стадіонах Львівщини від «Сільмашу» до «Карпат». Його вболівальники поважали, шанували і ходили задля нього на стадіон, а навіть любили. На таке високе визнання Беньо заслужив своєю багаторічною і відданою працею, особистою елеґанцією та солідним відношенням до справ, які йому поручали керівники клубів та партнери з команди. Беньо Юрій - яскраво виражений капітан і навіть провідник.

Колектив «Галичини спортивної» має честь привітати заслуженого майстра футболу і фахівця з таким гарним ювілеєм. Тож поздоровляємо з роками, що завітали, у твоє спокійне життя. Живи так, щоб було що згадати, коли у щасті доживеш до ста літ. Твори і досягай нових висот. Ми знаємо, що твій досвід і виважений характер стануть у пригоді задля успішної роботи, у яку ти цілковито вкладаєш свою душу, а робиш ти це не на показ, а щиро, тихо і без зайвого галасу, - як Господь заповідав.

Створи на землі свій малесенький рай і нехай у душі кожен день буде свято. Бажаємо тобі міцного здоров’я, щастя і сімейного затишку, а футбол нехай продовжує дарувати тобі радість.

З повагою «Галичина спортивна»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: