З ФК "Тернопіль" тренується юний талант

30 січня 09:12
Переглядів: 302
фк тернопіль

Як і обіцяв головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш, на перший навчально-тренуальний збір муніципалів запрошено молодого таланта, кращого гравця нещодавнього турніру з міні-футболу серед тернопільських шкіл Андрія Різника (2000 р.н.).

За словами Василя Петровича, Різник мав прибути на початок тренувального збору, однак захворів і лише сьогодні, 29 січня, приступив до занять з основною командою. На разі, хлопчина на тренуванні старався, але головне, для Різника, як відзначив коуч, показати себе з якнайкращої сторони в контрольних спарингах.

Андрій Різник — це дев’ятикласник пронятинської ЗОШ №30, яка входить до структури ФК Тернопіль. Він уродженець села Нирків (Заліщицький р-н). Незважаючи на свій вік, він уже в себе вдома грав у чемпіонаті району за дорослу команду. Минулого ж року Андрій поступив до тернопільської школи. Хоча в нього були певні задатки (швидкість та силові якості), але в цілому він був "сируватий". Нині ж бачимо, що Андрій поступово прогресує. Між іншим, на нього вже поклали око скаути прем’єр-лігового клубу Металург із Запоріжжя та ряд інших команд, але Різник наразі залишився вдосконалювати свою футбольну майстерність у структурі ФК Тернопіль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: