"З "Карпат" можуть зняти очки, перевести в іншу лігу"

05 травня 23:38
Переглядів: 2277
Карпати

Адвокат колишнього футболіста "Карпат" Сергія Кузнєцова Дмитро Коробко прокоментував судову перемогу свого підопічного над львівським клубом.

- Сергій хотів саме довести, що "Карпати" не праві. Якщо футболіст травмований або не потрапляє в основний склад з якоїсь причини, він все одно має право на повну суму зарплати. Він має право отримати все включно з додатковими платежами.

Згідно з рішенням Спортивного арбітражного суду Кузнєцов повинен отримати $54 000 плюс ще частину судових витрат. Вони будуть підраховані пізніше.

Якщо "Карпати" не хочуть платити, то вони, як правило, йдуть до кінця, розраховуючи на те, що у футболіста або його юристів не вистачить "пороху". Чи грошей не вистачить на всі суди, тому що це досить недешево. Можливо, в якихось випадках ця стратегія себе виправдовує, тому що не всі йдуть до кінця. Хтось здається, хтось відмовляється судитися і йде на умови клубу.

З "Карпат" можуть зняти очки, перевести в іншу лігу, якщо це буде необхідно. Але потрібно змусити їх платити футболістам, - сказав Коробко в інтерв'ю програмі "Великий футбол".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: