З нагоди Міжнародного дня спорту на Львівщині презентовано новий проект НОК України #OlympicLab

07 квітня 14:58
Переглядів: 157
НОК

З нагоди відзначення Міжнародного Дня спорту на Львівщині презентовано новий проект Національного Олімпійського комітету України #OlympicLab, який реалізується за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету.

З новим проектом мали змогу ознайомитись учні загальноосвітньої школи № 1 міста Львова. Захід відбувся на базі дитячої бібліотеки – філія №4, що у Сихівському районі міста Львова (завідувач бібліотеки Оксани Чорномаз).

В гості до школярів завітали провідні санкарі Львівщини, члени національної збірної команди України: Роман Захарків; Олена Стецьків; Олена Шхумова; Андрій Лисецький; Мирослав Левкович; Олена Смага; Ігор Стахів - учасники Олімпійських ігор, як дорослих так і юнацьких, а також їхні тренери: Тарас Гарцула, Мар’ян Гузнер та Дмитро Нікотєнєв.

Упродовж такої цікавої й пізнавальної зустрічі школярі довідалися про такий олімпійський зимовий вид спорт як санний спорт та його різновиди, про тренування та змагання, мали змогу особисто спробувати професійне спорядження та поспілкуватися з олімпійцями. Відтак разом з гостями свята взяти участь в олімпійській вікторині й отримати подарунки від НОК України. При цьому спортсмени охоче ділилися особистими враження від участі в Юнацьких олімпійських іграх, своїм досвідом поєднання навчання та тренування, розкривали секрети завдяки чому вони досягають своєї мети.

Довідково:

#OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

#OlympicLab включатиме в себе шість етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: