З нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста відбулася зустріч працівників управління фізичної культури та спорту

03 липня 09:06
Переглядів: 175
Міжнародний деньспортивного журналіста

З нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста відбулася зустріч працівників управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, представників спортивної громадськості та членів Асоціації спортивних журналістів Львівщини

2 липня 2016 року з нагоди відзначення Міжнародного дня спортивного журналіста у спортивно-оздоровчому комплексі «Медик» у м. Львові відбулася зустріч керівництва й працівників управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, представників спортивної громадськості та членів Асоціації спортивних журналістів Львівщини. На такому неформальному й цікавому зібранні були присутні провідні спортивні журналісти Львівщини – представники провідних газетних видань, теле- та радіо- журналісти, оператори, фотокореспонденти, представники електронних ЗМІ, спортивні коментатори, на чолі з головою Асоціації Романом Цюняком.

В рамках зустрічі було обговорено й визначено найкращого спортсмена Львівщини за підсумками червня 2016 року, яким одноголосно було обрано львівського каноїста Віталія Вергелеса – володаря срібної та бронзової медалей чемпіонату Європи з веслування!

Двостороння зацікавлено розмова продовжилася захоплюючими змаганнями з дартсу, де команда фахівців галузі спорту (16 осіб) набрала 411 очок, а команда спортивних журналістів (16 осіб) - 420 очок.

Отож вітаємо спортивних журналістів Львівщини!!!

Довідково:

Міжнародний день спортивного журналіста відзначається від 1995 року за ініціативою Міжнародної асоціації спортивної преси (Association Internationale De La Presse Sportive, AIPS), яка об’єднує близько півтори сотні національних спілок журналістів.

Чимало видань щорічно, 2-го липня, проводять спеціальні спортивні заходи, участю в яких журналісти пропагують фізичну культуру, спорт та здоровий спосіб життя.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: