З нагоди відзначення всесвітнього дня здоров’я в Самборі відбулися спортивно-масові заходи

13 квітня 09:30
Переглядів: 132
Спорт

Щороку на спортивній базі Самбірського педагогічного коледжу імені І. Филипчака відзначається «Тиждень здоров’я», присвячений Всесвітньому Дню здоров’я. Відтак і цього року упродовж 11-15 квітня за підтримки відділу у справах молоді та спорту Самбірської міської ради, Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» колективу Самбірського педагогічного коледжу відбуваються різноманітні спортивно-масові заходи. Учні, студенти, вчителі загальноосвітніх закладів, викладачі ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, ветерани спорту САмбірщини змагатимуться в турнірах з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, бадмінтону, шахів та спортивної аеробіки.

Самбірський «Тиждень здоров’я» розпочався 11 квітня зі спільного гімну України, параду учасників та показових виступів з бойового гопака. Бойовий гопак презентував спортивний клуб «Духобор» з м. Дрогобича.

Перед початком насиченої тижневої змагальної програми з привітальним словом виступили: заступник Самбірського міського голови Наталія Зрем’як, заступник директора обласного центру «Спорт для всіх» Валерій Янюк та заступник директора педагогічного коледжу Ірина Білинська. Особливо напруженими традиційно виявилися змаганнями з волейболу серед команд викладачів педагогічного коледжу та вчителів місцевої ЗОШ № 1, перемогу в яких виборола збірна учителів.

Подібні заходи на відзначення «Дня здоров’я» вже відбулися в Трускавці, Дрогобичі та в Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Перемишлянському та Сокальському районах Львівщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: