З пістолета в Україні найкраще стріляють студенти Львівського училища фізичної культури

10 жовтня 22:30
Переглядів: 283
кульова стрільба

У Львові на стрільбищі СКА впродовж 1-5 жовтня 2015р. проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів.

У стрільбі зі спортивного пістолета на 25 м подвійну перемогу святкував учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. Юрій переміг як в особистій першості, так і вивів на найвищу сходинку п’єдесталу пошани збірну команду Львівської обл. у командній стрільбі. Разом з Колесником чемпіонами України у команді стали його однокласник Максим Дринов та учень 9 класу Руслан Плескун.

Свій успіх хлопці повторили у швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8), де також показали найкращий командний результат. В особистій першості Колесник у цій вправі третій, Плескун четвертий, Дринов дев’ятий.

У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м у хлопців ІІ місце і срібні медалі.

Хлопців-пістолетників підтримали і дівчата. У вправі МП-5 чемпіонкою України стала учениця 11 класу Альона Шевченко (на фото). У стрільбі з пневматичного пістолета у Альони ІІ місце.

У командній першості збірна команда Львівської області у складі учениць ЛУФК Світлани Соліної (І курс), Анастасії Колодяжної (9клас) та Альони Шевченко посіла І місце на пневматиці та друге у МП-5.

І серед гвинтівочників учні училища не пасли задніх. У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) одинадцятикласник Андрій Злонкевич став бронзовим призером, а збірна команда області у складі Злонкевича, Олега Замико (11кл.) та Степана Леуса (ІІ курс) – срібним лауреатом. У стрільбі з пневматичної гвинтівки у Злонкевича «срібло», а команда хлопців на І місці.

У стрільбі з положення лежачи четвертий результат показав Владислав Мочарський (11кл.). У командній першості львівське тріо у складі Мочарського, Андрія Кузіва (і курс) та Святослава Гудзого (10кл.) на третьому місці.

У стрільбі по рухомій мішені вже звично рівних не було студенту ІІ курсу Ігору Кізимі. Ігор з великим відривом переміг як у вправі ГП-12 (повільний + швидкий рух мішені) та ГП-11а (змінна швидкість). У командній першості збірна ЛУФК у складі Кізими, Тараса Мнечника (11 клас) та юного Дениса Баблюка (9кл.) перша у ГП-11а та друга у ГП-12.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: