З поправкою власного престижу. "Шахтар" Донецьк – ПФК "Олександрія"

07 серпня 09:00
Переглядів: 226
Шахтар

«Шахтар» (Донецьк) – ПФК «Олександрія». 19:30. Львів, стадіон «Арена Львів». Арбітр – Сергій Березка (Київська область).

Обом представникам України в Європі доведеться поправляти власний стиль у Львові у матчі чемпіонату України. Адже повернення «Шахтаря» з Швейцарії та «Олександрії» з Хорватії завершились поразками. Гірники не змогли за сумою двох поєдинків обіграти «Янґ Бойз», а олександрійці пропустили поперед себе «Хайдук» з Хорватії.

Для «Шахтаря» виліт з Ліги чемпіонів у рік свого вісімдесятиліття це річ не до прийняття, але довелося погодитись. Мабуть тому, гендир «Шахтаря» пан Палкін заявляє, що гірники повинні цього сезону зіграти у фіналі Ліги Європи. Особисто я з таким варіантом погоджуюсь. Проте шахтарі все ж понизили свій європейський імідж і одне говорити, а протилежне, щоб слово втілити у діло.

Команда Володимира Шарана теж могла зіграти краще, але для старту і такий дебют непоганий. Головне фахівець досяг високого рівня з командою …районного масштабу. ПФК «Олександрія» повернувся із Хорватії не до дому, а до Львова, де встигли провести тренування у Винниках на стадіоні "Рух".

Однак ПФК «Олександрія» у чемпіонатах України ще не брав очок у «Шахтаря». «Гірники» ж на внутрішній арені не знають клопотів у протистоянні з олександрійцями. 8 матчів і стільки ж перемог у донеччан з різницею м’ячів – 21:6.

Зараз і на спокійно обидва тренери постараються внести корективи у склади своїх команд (явні проблеми в обороні і нападі) і на поле львівського стадіону вийде кілька новачків.

Португальський тренер не має бажання «тринькати» досягнення «Шахтаря». Це стало відомо одразу по його прибутті на роботу в Україну. Як на разі фахівець знайомиться з реаліями команди і країни, у якій працюватиме найближчі роки.

От біда, що упорядники календаря чемпіонату України «поставили» два матчі команд …одного міста на ту ж годину. Львів’янам доведеться «розриватись» перед дилемою. Сидіти перед телевізором, чи йти на стадіон. Хочеться вірити, що на свіжому повітрі збереться більше публіки…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: