З танцями, жартами і рожевими бинтами Олександр Усик йде за першим профі-титулом

18 вересня 10:44
Переглядів: 401
усик

"Тільки не став спокійну музику", - з такими словами відкрив Олександр Усик своє тренування.

Олімпійський чемпіон впевнено почав розминатися на рингу, який з усіх боків в мить ока обклали журналісти і камери. Анітрохи не зніяковівши від такої уваги, Олександр продовжував виконувати вправи. Все б нічого, але вміння підбурити представників ЗМІ у Усика не відняти. Начебто працює сам з собою, а тут на тобі і починає танцювати. Спершу кілька скромних рухів стегнами під звучну музику, а через деякий час більш відверті па.

Команда Усика не залишила його одного на розтерзання жадібних акул пера. Після тривалої розминки в межі настилу виходить тренер боксера. Ця пара виглядає як Інь і Ян: чорношкірий Джеймс Алі Башир в чорній командній формі, а білошкірий Олександр Усик одягнений в світлі тони. Поки наставник натягує "лапи" його підопічний паралельно радує всіх присутніх, намотуючи на руки рожеві бинти. Здавалося б, зовсім не чоловічий колір, проте мужності у чемпіона цим не відняти. У підтвердженні цих слів може служити такий епізод: коли Олександр стрибав на скакалці, то ненароком потрапив в абажур, який не витримав сили удару і серйозно пом'явся. Не знаю, чи була вм'ятина там до цього, але враження залишилося незабутнє.

Весь час проведення тренування та брифінгу після нього Олександр зі своєю командою жартував, пустував і кокетував зі ЗМІ. Хоча серйозним залишався в наступному: установка на бій - перемога, готовність до поєдинку - на 100%, порадувати глядачів шоу - обов'язково.

Уже 4 жовтня Олександр може виграти перший титульний поєдинок у професійній кар'єрі. На стадіоні "Арена Львів" глядачі стануть свідками достатнього значущої події у спортивному житті українського чемпіона. Втім, і спортсмен, і його наставник особливо не загострюють увагу на трофеї переможця майбутнього протистояння. Ключова мета - не пояс Інтерконтинентального чемпіона WBO, а той рейтинг, який може принести перемога в бою. Генеральний директор "K2 Promotions" Олександр Красюк припустив, що вікторія допоможе Усику увійти в першу десятку свого дивізіону.

Як бачите, у Олександра всі шанси в свої 27 років зробити наступний крок до вершини боксерського світу.

Наостанок додам ще один штрих до свого репортажу з тренування боксера. Ви пам'ятаєте, що Усик народився в один день з великим Мохаммедом Алі, тільки з різницею в 45 років ?! Заповітна дата народження - цифра 17 - тепер наочно служить нагадуванням цього, гордо красуючись на формі спортсмена і його команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: