"З усіх шести євромедалей до п'яти долучились стрільці Львівщини"

07 березня 21:32
Переглядів: 460
стрільба з лука
На чемпiонатi Європи зi стрiльби з лука у примiщеннi нашi спортсмени випередили всiх

Це Євро, яке відбулося у польському Жешуві, пройшло пiд жовто-синiми кольорами. У команднiй стрiльбi з класичного лука чемпiонами Європи стали Лiдiя Сiченикова, Катерина Палеха та Вiкторiя Коваль.

Напрочуд вдало виступили нашi юнiори. Валентин Куций та Мар'яна Струк довели, що в Європi їм немає рiвних в олiмпiйському видi програми. А Мар'яна Струк разом з Анастасiєю Павловою та Веронiкою Марченко пiднялися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани ще i в команднiй першостi.

Ще двi нагороди до української скарбнички поклали i представники блочного лука, який не входить до олiмпiйської програми. Юнiори Iгор Кардаш, Влад Большаков i Михайло Божко виграли "золото" в командних змаганнях, а їхнi колеги по спецiалiзацiї Вiкторiя Дьякова, Марiя Школьна та Iрина Чорба фiнiшували у цьому ж видi програми третiми.

"Ми всi дуже задоволенi таким виступом українцiв, -- каже кореспондентовi "Експресу" президент обласної федерацiї стрiльби з лука Олександр Калiнiченко. -- До п'яти медалей зi шести, якi було здобуто на цьому Євро, мають стосунок львiвськi стрiльцi. За кiлькiстю золотих медалей ми посiли перше загальнокомандне мiсце й обiйшли всi провiднi країни континенту. Скажiмо, поляки, якi були органiзаторами Євро, не здобули жодної нагороди. Це величезний успiх.

Ми вперше в iсторiї виграли "золото" у блочному луку. Нашi блочники нiколи не були фаворитами у Європi, а цього разу виграли. Загалом, там змагалося 35 країн i лише 16 з них були з медалями. А ми взяли третину цих нагород! Субота -- це, взагалi, був наш день. У всiх фiналах, де змагалися, ми брали "золото". Це було чудово.

Могли мати ще й сьому медаль, але там наплутали нашi тренери. Вони зробили помилку. Їм слiд було ставити львiв'янина Марченка, i в цьому видi ми б точно мали медаль або навiть чемпiонський титул. А вони поставили слабенького Сердюка. Той, хоч i був вiсiм рокiв тому призером Олiмпiйських iгор, нинi перебуває не в тiй формi, щоб боротися за медалi.

Ми щороку привозимо з Євро чимало нагород i завжди у командному залiку посiдаємо друге-третє мiсця. А цьогорiч, здобувши 30 вiдсоткiв "золота", ми стали першою командою континенту".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: