З вересня в Івано-Франківську функціонуватиме спеціалізований клас з футболу

18 серпня 13:00
Переглядів: 204
Футбол

З нового навчального року на базі ЗШ №28 буде створено спеціалізований клас з футболу для юних футболістів 2003/2004 років народження. 

13 серпня ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" та ДЮСШ №3 провели набір юних футболістів у спеціалізований 8-й клас, а також добір обдарованої молоді у 9-11 класи. Більше про відбір, а також про роботу спеціалізованих класів розповів старший тренер ДЮСШ №3 та головний тренер ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" Василь Іванович Яцурак.

"У школі діти забезпеченні всім потрібним інвентарем. При школі №28 функціонує гуртожиток, де проживатимуть діти. Під час класних уроків за дітей відповідає класний керівник, під час тренувань - тренер, після тренувань - вихователька, яка з ними сидить до 9-ої години. Після 9-ої вихователька передає нічній няні, яка вже зранку передає класним керівникам. Хлопці дуже обдаровані, хоча з міста щось мало людей, в основному з сільської місцевості", - підсумував коуч.

Тренером команди старшої вікової категорії (U-17) буде Володимир Ярославович Слободян, футболістів 2001 р. н. готуватиме Василь Іванович ЯцуракЯрослав Ярославович Веляникпрацюватиме з 16-річними гравцями (2002 р. н.), а молодшими вихованцями 2003-2004 р. н. займатиметься Орест Юліанович Горбатий. Відзначимо, що цьогоріч після річної паузи команди U-15 та U-17 зіграють в першості ДЮФЛУ, тоді як футболісти категорії U-14 і U-16 вийдуть на старт змагань обласної ДЮФЛ.

"Завжди спецкласи у нашій школі будуються на тому що у нас повинні бути дворазові тренування - з понеділка до п'ятниці. 3 вересня стартують змагання обласної ДЮФЛ і потрібно будувати повноцінний тренувальний процес, адже ці діти гратимуть у турнірі U-14. Планується, що ранкове тренування проходитиме о 7-їй та десь після обіду. Основним завданням є підвести футболістів до форми, адже багато ціле літо відпочивали", - розповідає тренер команди U-14 Орест Горбатий.

Тож вже з вересня розпочнеться робота спеціалізованого класу і хто-зна, можливо саме ці хлопці будуть сяяти на вершинах футбольної слави України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: