За два «золота» львів’янин Павлик отримав... годинник

25 грудня 13:12
Переглядів: 323
Павлик

На ХІV Паралімпіаді в Лондоні-2012 львів’янин Роман Павлик у змаганнях з легкої атлетики здобув чотири медалі, дві з яких – золоті. За це досягнення, як розповіла «Комсомольській правді» сестра спортсмена Марія Фігура, обласна адміністрація подарувала Роману... наручний годинник.

А ось на львівському паралімпійцю, який взяв у Лондоні чотири медалі, дві з яких – золоті, вирішили заощадити.

«Більше нічого, – каже Марія. – Як сказали в обладміністрації, паралімпійцям взагалі не планували нічого дарувати. Тільки годинник. Тож виходить, що загалом виконали обіцянку».

Так що всі перемоги львів’янина на Паралімпійських іграх чиновники оцінили в звичайні наручні годинники, зате з логотипом Львівської обладміністрації.

«Добре, що Роман не зациклюється на цьому, для нього головне, що він переміг, – зітхає Марія Фігура. – Принаймні, не подає виду. Хоча все одно прикро. Він розповідав, як зустрічали паралімпійських спортсменів у східних областях: кожному подарували автомобіль або дали по 40 тисяч гривень. Зауважте, тільки за участь».

Сільський голова села Сокільники, де живе Роман Павлик, в цьому році також «не помітив» перемог односельця. А ось за медалі, здобуті під час Паралімпіади 2008 року, в квітні цього року подарував йому вісім соток землі. До речі, паралімпієць досі судиться за неї.

Як розповіли «Комсомолці» односельці Романа Павлика, подарована земля взагалі то належить іншим людям.

«Ці люди десятиліттями садили там овочі та вирощували їх, і раптом ні з того, ні з сього в них цю землю забирають і комусь дарують, – говорять односельці. – Звичайно, привітати переможця Ігоря – блага справа, але забирати землю у людей...»

У цій каламутній справі досі розбираються суди.

«На цій ділянці ми хотіли побудувати Роману будинок, – говорить Марія Фігура. – Але поки не ризикуємо, адже землю можуть ще й відібрати. Поки йдуть суди».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: