За франківський баскетбольний клуб "Говерла" у Суперлізі гратимуть двоє американців

03 листопада 20:00
Переглядів: 117
Говерла

Сьогодні, 3 листопада, в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбулася прес-конференція баскетбольного клубу “Говерла”.

Директора клубу Андрій  Дроздов нагадав, що баскетбольний клуб “Говерла” розпочав підготовку до свого шостого сезону в Суперлізі, у якій візьмуть участь 8 команд. Команда з Івано-Франківська зіграє 8 жовтня. Туди забезпечать транспортування вболівальникам “Говерли”.

Тренер команди Павло Піскарьов повідомив, що склад команди ще не сформований. Відомо, що там гратимуть місцеві спортсмени, які грали у минулому сезоні, а також двоє громадян США – №1 та №5.

“Не закрили ще всі позиції у команді. Все залежить від того, хто як працює. А працюємо кожен день без вихідних. У всіх велике бажання, всі стараються”, – прокоментував він.

Щодо фінансових труднощів, про які говорили не так давно Дроздов сказав: “Будемо шукати можливість ,щоб закрити минулорічні борги. Бачимо, що відбувається у країні… Головне, що чемпіонат є. Команда буде існувати – це головне. До того ж, всі клуби мають заборгованості”.

Також у четвер між баскетболістами відбудеться товариська гра між місцевими командами. Буде відкриття сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: