За місяць на Тернопіллі оновлять понад 1,5 тисячі спортмайданчиків

29 березня 21:24
Переглядів: 201
спорт

Працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” розпочали проведення Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх – спільна турбота ” з ремонту інвентарю та прибирання території. На Тернопільщині він пройде з 1 по 30 квітня.

За словами організаторів, головною метою місячника є покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Таким чином, будуть впорядковуватись та облаштовуватися спортивні майданчики напередодні весняно-літнього сезону, проводитиметься інформаційно-пропагандистська кампанія з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою.

Зокрема, на Тернопільщині заплановано впорядкувати та облаштувати для занять фізичною культурою та спортом 800 майданчиків на балансі учбових закладів, 640 майданчиків за місцем проживання, 80 майданчиків у місцях масового відпочинку населення.

По завершенню місячника переможець і призери нагороджуються кубками та дипломами, а 50 найактивніших волонтерів отримують сувеніри від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” розпочали Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх – спільна турбота” із себе, а конкретніше, із підготовки та ремонту спортивного інвентарю для проведення змагань, запланованих на наступний, 2014-й рік, рік, прибирання території навколо Тернопільського Палацу спорту „Текстильник”.

Працівники палацу спорту „Текстильник”, обласного центру, „Спорт для всіх” та волонтери Тернопільського Інституту педагогіки і психології ТНПУ імені В.Гнатюка, які постійно допомагають під час проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів,  фарбували інвентар, зокрема щити для вуличного баскетболу, прибрали територію навколо спорткомплексу, білили дерева та бордюри.

Найближчим часом планується провести суботник на спортивних майданчиках ФСТ „Динамо”, в якому візьмуть участь працівники Управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, працівники ФСТ „ Динамо” та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

А управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” активно запрошує усіх жителів Тернопільщини до спільної справи .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: