За організацію Народної олімпіади можуть засудити!?

19 лютого 10:26
Переглядів: 105
народна олімпіада

За проведення Народної олімпіади в Тернополі її організатори можуть мати справу з правоохоронцями. Про це розповів однин з ініціаторів  «революційного» змагання.

«Ще за день до проведення заходу нас попередили, що ми матимемо проблеми із прокуратурою, адже порушуємо одразу декілька статтей, по яких нам можуть пред’явити обвинувачення, серед них недотримання норм щодо неолімпійських видів спорту та хуліганство, що регулюється законодавством, – повідомив активіст.

Організаторам, нібито, дали зрозуміти, що в разі, якщо буде метання бруківки, проведення будь-яких  змагань, пов’язаних із стрільбою чи автоматом Калашникова, як це й було попередньо анонсовано, ініціаторам такого вкрай революційного налаштованого заходу відповідальності не уникнути.

Самі ж ідейними Народної олімпіади сподіваються, що незалежно від подальших дій правоохоронців, таке змагання буде традиційним, а сама олімпіада стане початком системної підготовки громадян нашої держави до негайного реагування в надзвичайних ситуаціях, в разі необхідної самооборони.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: