За побиття судді двом клубам призначили "технічні" поразки

14 червня 12:48
Переглядів: 424
Арбітри

У п'ятницю, 13 червня, дисциплінарний комітет Івано-Франківської обласної федерації футболу покарав обидва клуби ФК «Перегінське» та ФК «Придністров’я» (Тлумач) у відповідності до правил.

Вболівальники та представники клубів зібралися на засідання дисциплінарного комітету ІФФФ. Довгий час тривали дискусії стосовно рішення арбітра та дій обох команд і їх вболівальників. Заслухавши обидві сторони представники федерації винесли рішення, інформує Репортер.

Гравцю ФК «Придністров’я» Олександру Ткаченку та гравцю ФК «Перегінське» Святославу Локатирю винесли попередження.

За порушення дискваліфікували гравців ФК «Придністров’я» Романа Шифира та Дмитра Гуменюка на три календарні матчі та умовно до кінця сезону, а Миколу Сікача - до кінця першого кола та умовно до кінця сезону.

Обидва футбольні клуби зобов’язали сплати штраф, а перегінський стадіон дискваліфікували на два календарні матчі.

А головне, рішенням дисциплінарного комітету було анульовано результат матчу та зараховано поразку обом клубам у турнірній таблиці.

Раніше 8 червня на стадіоні «Карпати» у смт. Перегінське три гравці Придністров’я Роман Шифир, Микола Сікач та Дмитро Гуменяк накинулися на суддю, штовхаючись, та повалили його на землю через незгоду із призначенням пенальті. В підсумку тлумацькі футболісти відмовилися продовжувати гру і суддя був змушений припинити матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: