За поразку від волинян відігралися на земляках

30 червня 15:17
Переглядів: 338
Карпати Львів

У м.м.Києві та Щасливому Київської області 22-27 червня 2014р. пройшов фінальний турнір чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 15 років, участь у якому з-поміж інших найсильніших команд нашої країни взяла і команда 9 класу Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» (тренери Ярослав Дмитрасевич і Олександр Чижевський).

Як ми вже повідомляли у останній грі групового етапу наші хлопці, маючи повну ігрову перевагу, несподівано поступилися володимир-волинському BRW-BIK 0:1 і у групі «А» посіли ІІІ місце. Отож, у стиковій грі за 5 місце команда ЛУФК зустрічалася з СДЮШОР «Карпати», які стали третіми у групі «Б». Роздратовані за поразку від волинян, хлопці сповна відігралися на земляках. Чотири сухих голи у ворота «Карпат» провели Тарас Пецків (3) та Андрій Ременюк. А чемпіонами України у цій віковій категорії стали юні футболісти донецького «Шахтаря», які у вирішальному матчі переграли однолітків з Республіканського УФК (м.Київ) 2:0. Бронзові нагороди в активі запорізького «Металурга».

Підсумковий розподіл місць:

1. «Шахтар» м.Донецьк. 2. «РВУФК» м.Київ. 3. «Металург» Запоріжжя. 4. BRW-BIK м.Володимир-Волинський. 5. «УФК-Карпати» м.Львів. 6. СДЮШОР «Карпати» м.Львів. 7. «Динамо» м.Київ. 8. «Дніпро» Дніпропетровськ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: