За п’ять хвилин франківець у Китаї переміг тамтешнього бійця ММА

05 грудня 14:30
Переглядів: 237
Іван Вульчин

Івано-Франківська школа професійного ММА знову сколихнула «Піднебесну».

Ще не встигли вщухнути пристрасті навколо перемоги у Китаї франківця Тараса Сапи, як ще один вихованець тренера Андріана Петрущака повторив тріумф одноклубника.

3 грудня в китайському місті Цзиюань (провінція Хе Нань) в октагон професійного Міжнародного турніру «Conquest of heros» піднявся іванофранківець Іван Вульчин. Йому протистов китайський боєць Xu Kewei.
Сам двобій виявився досить напруженим, хоч Іван і контролював весь його перебіг, розповів Андріан Петрущак.

“Після короткої розвідки китаєць перевів бій у партер, але успішно «розбивати» не міг, так як Іван уміло «в’язав» опонента. В один з моментів атаки суперника іванофранківцю вдалося провести відмінний «свіп» та змінити позицію. Тепер зверху був Іван, і на відміну від китайця, його «розбирання» відрізнялися своєю потужністю. Китаєць спробував «втікти» з невдалої позицій, та «заліз» в ще гіршу і Вульчин «добивав» суперника вже з-за спини. При Івановій спробі зафіксувати позицію китаєць все ж таки виходить з захвату і бій переходить у стійку. Після вдалої атаки руками Іван зближається з суперником і тепер вже сам робить вдалий «тейкдаун» опинившись над суперником. В партері робота повністю повторилася. Але цього разу іванофранківець вдало зафіксувався за спиною у суперника і почав потужно «розбивати». Пролунав сигнал, що до кінця бою залишилося 10 секунд і Іван приймає рішення провести задушливий прийом. Китаєць терпить зі всіх сил, проте за 1 секунду до кінця раунда «засинає». Бій зупинено!!! Тріумфальна дострокова пемога Вульчина Івана на 4хв:59с першого раунду”, – пригадує Петрущак.

Нагадаємо, що для професійних спортсменів змішаних єдиноборств ММА бійцівського клубу «Альянс» цей рік став більш ніж успішний. Адже впродовж року його бійці здобули безліч професійних перемог не тільки на теренах України, але й на Міжнародній арені Європи та Азії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: