За традицією вшанували ветерана футболу Володимира Білецького

02 червня 16:49
Переглядів: 702
Білецький Володимир Михайлович

Вже стало доброю традицією серед ветеранів футболу Стрийщини проводити регіональні турніри, присвячені ювілейним датам наших  футболістів, які не так давно своєю грою радували палких прихильників та вболівальників футболу нашого краю.

Білецький Володимир Михайлович

А започаткував цей турнір у 2009 році на честь свого 70-ти річчя відомий далеко за межами Стрийщини футбольний функціонер, екс -начальник ФК «СКА - Карпати» (Львів) та ФК «Скала» Стрий Микола Миколайович Зелінський. Від тоді такі турніри провели на своє 50-ти річчя: В’ячеслав Мавров, Роман Латик, Микола Лешко, Віктор Янко; 55-ти річчя: Святослав Дідун, Ігор Швець, Микола Дмитришин, 60-ти річчя Ярослав Сенько, 65-ти річчя Зеновій Кізима та Олексій Кухар. І ось прийшла черга і до Володимира Михайловича Білецького (на  фото), якому 30 квітня 2014 року виповнилося 60-ть років. Минулої неділі, на сільському стадіоні с. Угерська відбулася товариська гра між футбольними командами – ветеранами Угерська та Стрия на честь 60-ти літнього ювілею ветерана стрийського та бориславського футболу Володимира Михайловича Білецького. Слід відзначити, що Володимир Михайлович людина шанована і відома далеко за межами Стрийщини. У недалекому минулому відомий футболіст ФК «Меліоратор» (Яблунівка), ФК «Авангард» (Стрий), ФК «Нафтовик» (Борислав).  Людина, яка завжди живе футболом і радіє його успіхам. Усі найбільші перемоги та досягнення вищеперерахованих мною клубів тісно пов’язані з іменем Володимира Білецького.

Візитна картка:

Білецький Володимир Михайлович. Народився 30 квітня 1954 року у с. Яблунівка, Стрийського р-ну. Вихованець яблунівського футболу (перші тренери – Н. М. Самко, І. В. Натинка). Амплуа – півзахисник. Закінчив Стрийський технікум механізації с/г (1968-1973 рр. спеціальність – технік-електрик) та Львівський політехнічний інститут (1973-1975 рр, спеціальність – інженер-електрик).

Білецький Володимир Михайлович

Виступав у командах:

  • 1965-1969 рр. – ФК «Колос» (Яблунівка, юнаки),
  • 1970-1973, 1975-1980 рр. – ФК «Меліоратор» (Яблунівка),
  • 1973-1975 рр. –  «Центральна група військ» (Чехословаччина),
  • 1975-1980 рр. – ФК «Авангард» (Стрий),
  • 1980-1987 рр. – ФК «Нафтовик» (Борислав).
  • Чемпіон Львівщини 1970 р. Третій призер чемпіонату Львівщини 1973,1982,1984 рр.
  • Багаторазовий чемпіон та володар Кубка Стрийщини. 

Працював:

  • 1980-2000 рр. – майстер, начальник цеху, заступник директора Бориславської фабрики нетканних матеріалів,
  • 2000-2007 рр. – заступник директора ДП «Стрийлісопродукт».
  • З 2007 р. працює інженером з випробувань ВРТП «Укргазенергосервіс».  

На урочистій церемонії відкриття ювіляра та усіх присутніх привітали: перший заступник голови Стрийської РДА, депутат Стрийської районної ради, ветеран стрийського футболу Микола Дмитришин, заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник, директор Стрийського ДЮСШ міськвно Олексій Кухар, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, директор Підгірцівської школи-інтернату, ветеран футбольної Стрийщини Ярослав Сенько, член виконкому ФФ Стрийщини, ветеран стрийського футболу Зеновій Кизима, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, президент ФК «Угерсько», член виконкому ФФ Стрийщини Володимир Курилів, віце-президент ФК «Угерсько» Олексій Стасів а також ветерани угерського та стрийського футболу: Володимир Воробець, Ігор Данилків, Володимир Попів, Володимир Каваців, Юрій Батько, Ігор Осіпов, Михайло Стасів, Володимир Шабан, Андрій Каваців, Степан Михайлик, Андрій Бурин, Ярема Коркуна та інші. Від імені усіх ветеранів футболу Стрийщини Ярема Коркуна привітав ювіляра і побажав йому довгих років життя і процвітання. Далі Роман Мазяк від імені усіх ветеранів спорту Львівщини Роман Мазяк вручив ювіляру почесну грамоту та книгу про футбол. Далі слово тримав Володимир Білецький. У своїй промові він подякував усім присутнім за цінні призи і чуйне ставлення до його скромної персони та побажав усім присутнім здоров’я, довголіття, наснаги та Божої ласки. Що ж стосується самої гри то у першому таймі господарі поля завдяки м’ячу Ярослава Сенька вийшли вперед. У другому таймі Микола Дмитришин встановив паритет. Отож, бойова нічия – 1:1. З роси та води Вам шановний Володимире Михайловичу! Хай щастить Вам в усьому!

Михайло Олійник. Фото автора. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: