За збірну України виступатимуть двоє росіян

26 березня 00:13
Переглядів: 805
бринзак

У наступному сезоні чоловіча збірна України з біатлону підсилиться двома російськими спортсменами. Про це на прес-конференції у Києві сказав президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

"Тепер наша мета - це медаль на Олімпійських іграх у Кореї в чоловічій команді. Ми маємо намір створити сильну команду. У чоловічій збірної поки залишаються всі. Але у нас буде серйозне підсилення. До нас приїжджають два спортсмени з Росії: чемпіон Росії, призер чемпіонату Росії. Ми йдемо на цей крок, тому що хочемо, щоб у нас була конкуренція. Я не прихильник таких методів, але я знаю, як наші спортсмени завойовують медалі для інших країн, то ми хочемо показати, що у нас теж є команда, до нас теж їдуть тренуватися і вони самі до нас просяться, тому ми готові їх прийняти, щоб підсилити конкуренцію і перемагати", - заявив Бринзак.

Очільник вітчизняного біатлону додав, що росіяни погодилися на зменшення зарплати, щоб виступати за Україну.

"Спортсмени втрачають у своїх зарплатах, в Росії вони отримують більше, ніж отримуватимуть у нас. Але вони розуміють, яка тут система підготовки, команда, і у них є можливість рости", - підсумував Бринзак.

Нагадаємо, що у складі жіночої збірної виступає дві колишніх росіянки - Марія Панфілова і Наталія Бурдига.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: