За звання "Богатир Прикарпаття" поборолись 9 спортсменів області

21 травня 11:14
Переглядів: 202
богатирські ігри

За звання «Богатир Прикарпаття» поборолись 9 спортсменів області. Чемпіонат області з богатирського багатоборства організований вперше та має шанс бути традиційним. Змагання найсильніших Прикарпатців цього разу проведені у рамках святкування Дня міста Івано-Франківська.

В переддень святкування Дня народження Івано-Франківська відбувся фінал Кубку міста з футболу.У вирішальному матчі змагались команди «Січ» с.Микитинці та «Легіон». З результатом післяматчевих пенальті футболісти Микитинців вибороли перемогу з рахунком 5:3.

Тайський бокс у Івано-Франківську стає дедалі популярнішим. Місцевих спортсменів судді міжнародної категорії як одних з найуспішніших в Україні. Визнають високий рівень організації змагань. Коментарі у сюжеті про відкритий Чемпіонат Івано-Франківська.

У статусі офіційного вперше відбувся Чемпіонат міста з бадмінтону. Змагались як початківці змагальної практики, так і кандидати у майстри спорту.

Турнір з пляжного волейболу зібрав десять жіночих та чоловічих команд міста. Традиційні змагання міський комітет фізичної культури і спорту організував у рамках святкування Дня народження Івано-Франківська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: