"Забити тричі на виїзді і не перемогти – занадто велика розкіш" - Роман Толочко

10 вересня 23:00
Переглядів: 238
Толочко

Після перестрілки у Запоріжжі наставник карпатівських юніорів Роман Толочко розповів про перебіг подій на полі в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати». 

«Розпочну, мабуть, з нефутбольних моментів. Обом командам сьогодні було непросто, адже спекотна погода відверто не сприяла якісній грі. Крім того, поєдинок відбувався на штучному газоні. Мені дивно, як Прем’єр-ліга допускає проведення матчів за таких умов. Сам газон перебуває у відверто не найкращому стані. Однак акцентуватиму увагу на іншому. Прикро, що ми пропустили три голи. М’яко кажучи, це не може тішити. Разом з тим хотів би відзначити той факт, що наша команда спромоглася забити три голи у відповідь».

«На жаль, змушений констатувати той факт, що ми занадто багато помиляємося в обороні. Двічі наші футболісти припускалися грубих помилок, в результаті чого змушені були капітулювати. Однозначно треба робити певні висновки. Довіряємо гравцям, але вони нас підводять. Мабуть, треба трохи остудити їх. Очевидно, певні виконавці подумали, що вони вже є гравцями основного складу. Шукатимемо варіанти, щось змінюватимемо... Забити три голи на виїзді і не перемогти – це занадто велика розкіш».

«Першу половину гру провели непогано, але тривалий час змушені були звикати до поля. У другому таймі зрівняли рахунок, вийшли вперед. Створили собі перевагу, але, на жаль, при рахунку 2:1 на нашу користь Роман Оприск прийняв не найкраще рішення, зіграв авантюрно на своїй половині поля, втратив м’яч і ми пропустили другий гол. Незабаром ми сфолили поруч зі своїм штрафним майданчиком і отримали у власні ворота небезпечний штрафний, завдяки якому «Зоря» вийшла вперед».

«Добре, що наприкінці матчу змогли відігратися, а секунд за п'ятнадцять до фінального свистка взагалі могли забитий переможний гол. Нам трохи не вистачило точності при завершальній передачі. Загалом сподобався другий тайм, адже проявили найкращі якості, нав’язали боротьбу. Хоча шкода, що не виграли, бо могли зіграти набагато краще».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: