Закарпатці вдало виступили на півфіналі Чемпіонату України з пілонного спорту у Львові

29 жовтня 17:00
Переглядів: 70
Пілон

На днях у Львові відбувся півфінал Чемпіонату України з пілонного спорту «Ukrainian Pol Sport Championships». Уперше в Україні змагання полдансерів відбувалися за міжнародними стандартами та правилами IPSF (International Pol Sport Federation).

Дансери Західного регіону змагалися у різних вікових категоріях та категоріях за диференціацією: аматори, професіонали, еліт, дуети. Досягнення у пілонному спорті демонстрували і жінки, і чоловіки. 

Закарпаття представляла команда «Bri Studio» - відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська федерація спорту на пілоні в Закарпатській області під керівництвом Брігітти Прокоп-Цигика. Закарпатські спортсменки підкорили суддів, учасників та усіх присутніх чудовими програмами і у результаті забезпечили успіх нашому краї золотом у категорії «Діти 10 -14» - Юлія Гришина, бронзою у категорії «Жіноче соло. Дорослі» - Анна Іваць, відзнакою у категорії «Жіноче соло. Аматори» - Христина Рішко. 

Попереду у Юлії Гришиної та Анни Іваць – змагання у фіналі, який відбудеться в Києві, в наступному, сподіваємося, - в Лондоні, де фіналісти представлятимуть Україну на міжнародному чемпіонаті. 

Варто нагадати, що пілонний спорт є одним з наймолодших видів спорту в світі, водночас одним із складних, бо поєднує у собі гімнастичні, акробатичні і , певною мірою, силові елементи. За надзвичайно видовищним і красивим дійством криються багатогодинні непрості тренування тіла і духу спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: