Захар Степанов: "Бокс – це спосіб боротьби з самим з собою"

05 липня 08:57
Переглядів: 232
Захар Степанов
Уперше в Тернополі впродовж 7-12 липня відбудеться Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Таких масштабних змагань в історії міста ще не було. 11 спортсменів з боксерських клубів «Шкіряна рукавичка» та «Поєдинок» отримали шанс представляти край та боротись у цій першості. 

Про спорт, власні цілі та амбіції розмовляємо зі студентом коледжу ТНЕУ, 15-річним вихованцем СК «Поєдинок» Захаром Степановим.

- Спорт, в який привів батько
- Вирішальну роль у моєму виборі зіграв батько. Він мене спонукав обрати  бокс, оскільки сам боксер. Його підтримку я відчуваю на кожному змаганні. Для мене тато –  це наставник, людина яка завжди дасть пораду та вкаже на недоліки.
А мама, навпаки, проти цього виду спорту. Переживає. Але це нічого не змінює (сміється), я все одно йду до своєї мети.

- Бокс виховує характер

- Я вважаю, що бокс — сильний і потужний спорт, в якому можна загартуватися фізично, розвинути чудову координацію, дисциплінуватись  і багато чого досягнути. Це спосіб боротьби з самим з собою. Спорт вплинув на мене лише позитивно. Помічаю, звичайно, зміни в характері: став сильнішим,  впевненішим у собі.

- Ще  є над чим працювати

- Своїм  попереднім виступом на відбірковому чемпіонаті я не задоволений. Тренер також. Через те, що прихворів, не зміг викластись на повну і показати все, на що здатен. Ще є над чим працювати. На Чемпіонаті України хочу показати себе краще.

- Навчання та тренування – важко поєднувати

- Відверто кажучи, важко поєднувати навчання та бокс. Деякі викладачі з розумінням відносяться  до мого стилю життя, деякі – ні. Якби не пари, частіше бував би на тренуваннях. Але навчання через спорт не страждає. Я стараюсь.

- Спорт зближує

- Я спілкуюсь зі своїми суперниками. Бачимось часто на зборах, товаришуємо. Під час бою –  це противник, людина, яку треба перемогти, поза ним – товариш, з яким можна поговорити, посміятись. Я відділяю для себе ринг та повсякденне життя.

- Моя ціль – перемога

-Найближча моя ціль – перемога на Чемпіонаті України. В нас зараз відбуваються інтенсивні тренування  –  2 рази на день, дуже багато часу проводжу в залі. Вірю, що зможу гідно представити Тернопіль. А пізніше, можна подумати і про Чемпіонат світу. Потрібно рухатись тільки вперед!

Нам залишається лише побажати успіхів юному боксеру та сподіватись, що подібний спосіб життя стане прикладом для сучасної молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: