Захід "Рухаємо Тернопіль" довів, що Тернопіль – спортивне місто

31 травня 16:30
Переглядів: 115
Спорт

Пропагувати спорт і здоровий спосіб життя мав на меті загальноміський спортивний фестиваль «Рухаємо Тернопіль». Такий захід відбувся у неділю, 29 травня. Проводився він у нашому місті вперше, зате вразив своєю масштабністю.

Розпочалась акція на Театральному майдані легкоатлетичним забігом, а далі продовжилась у парку імені Тараса Шевченка. Щоб взяти участь у забігу, тернополяни реєструвалися з 14 години. Учасниками його стали і діти, і молодь, і навіть пенсіонери. Разом зі спортивними тренерами, усі вони активно робили розминку під музику, а потім стартували на дистанції 1,9 км. Їм довелося навіть бігти під дощем, однак це не зупинило цих палких шанувальників спорту.

Фінішували тернополяни у парку імені Тараса Шевченка, де й отримали свої нагороди. Вручено приз було і наймолодшому спортсмену, якому лише 1 рік і 8 місяців. А потім там відбувалися презентації спортивних шкіл та центрів, майстер-класи, показові виступи, спортивні турніри. Також у парку були розгорнуті спортивні локації для дітей, де проходили змагання, конкурси, майстер-класи, квест та дитяче караоке.

Організаторами спортивного дійства виступили Медіа Корпорація RIA та Тернопільська міська рада. Генеральний партнер – будівельна компанія «Матла», яка завжди в русі, підтримує різні культурні акції для розвитку нашого міста та активного способу життя в ньому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: