Західний реабілітаційно-спортивний центр може отримати додаткові кошти ще цього року

31 травня 20:55
Переглядів: 493
гроші
Глава уряду звернувся до парламенту прийняти рішення про виділення частини капітальних видатків із Держбюджету-2015 на потреби Західного реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині. 
 
Про це прем’єр-міністр заявив під час засідання оргкомітету з підготовки до літньої Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро-2016. З його слів, Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, який у Турківському районі Львівщини, необхідно “невідкладно довести до пуття”.
 
Арсеній Яценюк звернувся до міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, президента паралімпійського комітету Валерія Сушкевича та керівника Львівської ОДА Олега Синютки зайнятися питанням дороги, яка веде до центру і зараз перебуває в поганому стані. Він нагадав, що основна сума коштів виділена на ремонт автошляху Львів – Івано-Франківськ, проте наголосив на необхідності спрямування коштів на частковий ремонт дороги в Турківському районі, інформує сайт ЛОДА.
 
Прем’єр також звернувся до Валерія Сушкевича порахувати, скільки коштів необхідно на потреби Західного реабілітаційно-спортивного центру, “скільки ми можемо до кінця поточного року не відправити, а реально освоїти”.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: