Захисник ФК "Тернопіль" Олег Тракало – наймолодший гравець першої ліги

20 жовтня 12:25
Переглядів: 114
Олег Тракало

Вчора, 19 жовтня, у матчі проти харківського «Геліоса» у складі ФК «Тернопіль» дебютував оборонець Олег Тракало. При цьому він одразу побив один із рекордів нинішнього чемпіонату України у першій лізі.

Олег, який народився 14 лютого 1998 року, став наймолодшим футболістом чемпіонату в сезоні-2014/15. На момент його виходу на заміну молодому захиснику виповнилося всього 16 років і 247 днів.

Народився Олег Тракало в селі Товсте, що в Заліщицькому районі. Футболі ази пізнавав у Тернополі в педагогічному ліцеї, під керівництвом тренерів Анатолія Назаренка та Василя Івегеша. Виступав за муніципальну команду на чемпіонаті області, паралельно захищав кольори тернопільської ДЮСШ в дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

Тренери відзначають в Олега хороші фізичні дані (в 11 класі він вже має зріст 1,90 м). Окрім того, Тракало вдало грає в повітрі, не цурається силової боротьби, успішно підключається до стандартних положень, не по роках сміливо діє в підкатах. Тренери муніципалів цінують Олега Тракала за його працездатність, бажання вдосконалюватися. При цьому наставники визнають, що Тракало – це майбутнє ФК «Тернопіль» і очікують, що він через рік-два може стати гравцем основного складу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити