Захисник ФК "Тернопіль" зламав ніс!

10 жовтня 14:14
Переглядів: 141
Атласюк

Центральний оборонець ФК «Тернопіль» Сергій Атласюк, 8 жовтня, під час тренування зламав ніс. За яких обставин це сталося, футболіст розповів клубній прес-службі.  

– Вчора на тренуванні під час гри в «квадрат» у боротьбі за м’яч пошкодив ніс. Зробивши рентген, лікарі констатували, що в мене зламаний ніс. Сьогодні носа вправили. Говорив з нашим тренером. На разі, готуюся їхати на виїзний матч до Чернігова. А там буде видно, чи зможу вийти на поле.

– Що на сьогодні говорять лікарі, чи реально, маючи таку травму, буквально за кілька днів грати футбол?

– Консультувався з двома лікарями. Один говорить, що бажано два тижні не грати, щоб там все стало на своє місце, інший – сказав, що травма не складна, якщо грати обережно, не йти в стики, то можна спробувати пограти, адже скажімо на швидкість бігу ця травма не впливає. Завтра, по приїзді до Чернігова на передігровому тренуванні спробую, як це ушкодження себе покаже. До того ж, спробую відшукати спеціальну маску, яка змогла б захистити обличчя під час ігрових стиків.   

– Сергію, тебе знають, як справжнього бійця. Важко повірити, що ти зважатимеш на травму під час повітряних дуелей?

– Якщо тренери приймуть рішення, що я гратиму в матчі з «Десною», то поблажок на футбольному полі собі робити не буду, з першої і до останньої хвилини боротимусь. Якщо доламаю носа, то нічого не поробиш, така футбольна доля. Зі своєї сторони скажу одне: я готовий грати!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: