Захисник "Карпат" Андрій Маркович: "Тренер просить не хвилюватися"

31 січня 00:07
Переглядів: 150
Маркович

На турецькі збори Олександр Севідов узяв немало талановитої молоді, вихованців карпатівських шкіл. Одним з них став захисник молодіжного складу Андрій Маркович, уродженець Жидачівського району та вихованець клубної Академії. У спарингах він отримує свою порцію ігрової практики під час спарингів. 

– Андрію, наскільки для тебе став несподіваний виклик до табору першої команди і поїздка на збори? 
– Спочатку я працював з молодіжним складом, але потім мені зателефонував адміністратор і сказав, щоб я приїхав в Брюховичі на тренування. Так я почав працювати з основою. Спершу моя поїздка на збори була під питанням, але потім сказали, що мене беруть. З Туреччиною я вже був знайомий – торік був тут на зборах з молодіжним складом. 

– Що тобі говорить головний тренер перед спарингами? 
– Щоб я не хвилювався, брав гру на себе і діяв без метушні. У товариських матчах я граю на рідній для себе позиції крайнього захисника. Треба боротися за місце під сонцем, тренуватися і чекати свого шансу. 

– Зараз в «Карпатах» вистачає молодих гравців. Відчувається у цьому питання тренерська довіра? 
– У нас працюють дві футбольні школи. Там з дитинства виховують молодих карпатівців, прищепляють нам карпатівський дух. Те, що нас підключають до першої команди дуже добре для клубу. Я починав грати в Академії, з 8-го класу. Коли закінчив її, то мене взяли на півроку в юніорську команду, а потім в дубль. 

– Сьогоднішній рахунок 6:1 на твою думку справедливий? 
– Мабуть, так. Десь і нам пощастило, десь суперник не зміг показати свою кращу гру. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: